طراحی سایت
طراحی سایت شهرستان بابل
20/08/2018
طراحی وب
طراحی سایت خرید و فروش اتومبیل
21/08/2018
نمایش همه

UX در طراحی سایت برای تجربه کاربر

طراحی سایت سوپرمارکت

طراحی سایت

UX در طراحی سایت برای تجربه کاربر

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران زمان فرا رسیده است تا طراحی سایت شرکت خود را ایجاد یا بازسازی کند. در طول تحقیقات اولیه شما، احتمالا با مفهوم UX آشنا هستید و متوجه شدید که برای موفقیت سایت شما مهم است. دقیقا چه UX و چگونه آن را در توسعه طراحی سایت جدید خود، یا در تجدید ساختن موجود خود استفاده می شود؟

 

 

 

UX تجربه کاربر در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

 

اول، اختصار “UX” در اصطلاح UX کوتاه است برای “تجربه کاربر” کوتاه است. چه معنی خاصی به کاربر می دهد؟ به معنای واقعی کلمه این است که چگونه کاربر در هنگام تعامل با یک محصول دیجیتال مانند طراحی سایت دسکتاپ یا تلفن همراه احساس و واکنش نشان می دهد. یک مثال ساده از تجربه کاربر از طراحی سایت  و چشم انداز توسعه است که هنگام استفاده از یک طراحی سایت به طور مستقیم به کاربر منطقی است. طراحی بصری UX یک تجربه کلی دیجیتال مثبت برای کاربر ایجاد می کند و یک تجربه نام تجاری مثبت را ایجاد می کند.

 

هنگامی که یک طراحی سایت دارای UX بزرگ است، شما حتی آن را متوجه نمی شوید – طراحی آن بصری است و به خوبی جریان دارد. یک UX بد ایجاد واکنش های کاربر را از کمی آزاردهنده به کامل bafflement. کسب و کارها می خواهند کاربران طراحی سایت خود را به یک تجربه بدون درز به عنوان آنها را کلیک کنید مشغول کلیک کردن، تحقیق محصولات و یا خدمات، خرید و پر کردن فرم های تماس، بدون تلاش برای پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز در برابر یک طراحی است.

 

طراحی UX در طراحی سایت مربوط به محصول، سرویس می باشد

 

 

طراحی سایت سوپرمارکت

طراحی سایت

بیایید چیزی را که دوست دارید استفاده کنید، می گویند یک برنامه عکس برای گوشی های هوشمند خود. شما یک عکس با کیفیت بالا از خدمه خود و یا یک صحنه طبیعت بکشید، آن را در برنامه عکس باز کنید، با فیلترهای خلاقانه، عکسبرداری کنید و آن را پست کنید. شما آن را در طراحی سایت های رسانه های اجتماعی محبوب مانند Instagram، فیس بوک و توییتر به اشتراک می گذارید. در حال حاضر شما به دنبال یک عکاس حرفه ای یا یک سرگرمی جدی هستید. برنامه نرم افزاری کار کرد.

 

در سفر شما فقط به ضربه محکم و ناگهانی، ویرایش و آپلود عکس خود، زیبایی زیرزمینی طراحی خوب UX را تجربه کرده اید. برنامه به طور عمدی طراحی شده و با شما، کاربر، در ذهن طراحی شده است. درک عادتهایتان، آنچه طبیعی است، و اینکه چگونه هر اقدام مورد نیاز طراحی شده توسط طراح UX با هدف داشتن یک تجربه دلپذیر با استفاده از برنامه مورد نیاز است.

UX طراحی سایت در تجربه کاربر

 

 

طراحی سایت شرکت ترخیص کالا

طراحی سایت

هنگامی که یک تیم طراحی سایت و تیم توسعه طراحی سایت یک طراحی سایت کسب و کار ایجاد یا حسابرسی می کند، آنها به ترجیحات کاربران می پردازند تا ببینند چه چیزی ممکن است بر تعاملات کاربر در سایت تأثیر بگذارد و تاثیر بگذارد.

 

فراموش نکنید که زمینه های روانشناختی برای تجربه کاربر وجود دارد. روانشناسی می تواند یک ابزار قدرتمند باشد، و درک آنچه باعث می شود کاربران خود را تیک بزنید، زمانی است که شما در حال توسعه استراتژی طراحی سایت کسب و کار و طراحی خود هستید. این در مورد توانایی درک انگیزه مشتری شما برای جستجو و تعامل با طراحی سایت شما است، رفتارهای آنها نشان می دهد، و چگونه بهترین احساسات خود را در طول فرایند همدردی کنید.

 

 

طراحی UX مؤثر، امتیاز های دردسترس کاربران وب را پیش بینی می کند و یک راه حل را فراهم می کند. مشکلات مشخص که مشتری طراحی سایت شما نیاز به حل دارد ارزش را ایجاد می کند. چگونه طراحی طراحی سایت شما را برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود صاف و یکپارچه می کند؟ این امر می تواند ساده تر از آنچه شما تصور می کنید از دست دادن فروش به دلیل UX طراحی شده به خوبی طراحی شده است. تصور کنید مشتری شما پس از تکمیل تحقیقات آنلاین خود آماده خرید محصول یا خدمات خود است، اما قادر به حرکت به صورت مستقیم در طراحی سایت شما نیست. شاید کمبود موجودی، کمبود در هنگام چک کردن و یا هنگام تلاش برای قرار ملاقات، یا دکمه ها کار نخواهد کرد. پس از چندین تلاش ناموفق، مشتری ناخوشایند و ناامید می شود و صفحه شما را برای بازدید از طراحی سایت رقیب باز می کند.

طراحی سایت

طراحی سایت

 

روانشناسی نشان می دهد که سرخوردگی پاسخ عاطفی مشترک به هر شکستی، جلوگیری از پیشرفت (در این صورت، عدم موفقیت در موفقیت معامله) و مسدود کردن نتیجه است. هر کس به یک کار متفاوت عمل می کند. استفاده فردی باید به طراحی UX کاربر پسند توجه شود تا از بین بردن ناامیدی و افزایش احساسات مثبت جلوگیری شود. هر بازدید کننده یک طراحی سایت را به همان شیوه حرکت نخواهد داد.

 

 

اهمیت رضایت کاربر در طراحی سایت

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت

طراحی UX را به عنوان فرآیند افزایش رضایت کاربر با یک محصول با بهبود قابلیت استفاده، دسترسی و لذت ارائه شده در تعامل در اینجا یکی از نقل قول های معروف خود در مورد طراحی انسان محور است. شرکت ها درک می کنند که هر دو تجربه کاربر در طراحی سایت خود و دسترسی آسان به محصولات و خدمات خود را برای پایین ترین سطح آنها بسیار مهم است. یک UX طراحی سایت نیاز به بی عیب و یا درآمد از دست خواهد رفت. همه چیز در مورد جستجوی نقطه ای شیرین است که نیازهای کسب و کار شما و نیازهای کاربران شما را همسان می کند، در حالی که پیدا کردن تعادل بین زیبایی های طراحی بصری و قابلیت های کاربر. تلاش کمتر برای کاربر هنگام تعامل با طراحی سایت ها ، تجربه بهتر است.